Odwiedziny Gabrieli Doby oraz Szkolne Dni Morza

Odwiedziny Gabrieli Doby oraz Szkolne Dni Morza

24 marca naszą szkołę odwiedziła Pani Gabriela Doba - żona Patrona Naszej Szkoły, wraz z przyjaciółką (czynną kajakarką) Panią Elżbietą Kiełbasińską. To wyjątkowe wydarzenia dla całej morskiej społeczności. ⚓

Nasi goście obejrzeli występ artystyczny o tematyce Morskiej, który zaprezentowały klasy 3c, 2d. W kolejnej części Pani Gabriela opowiedziała o wyprawach Aleksandra Doby i zaprezentowała zdjecia (również te z młodości i czasów bez brody).

Dzieci przygotowały listy do Pani Gabrieli, które umieszone zostały w butelkach. Gościom wręczone zostały również wielkanocne ozdoby.

Pani Gabriela przekazała Naszej szkole pamiątkę po zmarłym mężu - nagrodę CONRADY - INDYWIDUALNOŚCI MORSKIE, którą Nasz Patron otrzymał w 1999 roku od Prezydenta Adamowicza za rejs kajakiem dookoła Bałtyku.

Dziękujemy za odwiedziny ❣️ Do zobaczenia ❣️

KLIK