Home > Jadłospis ...

rok szkolny 2024/2025
    Menu jadalni 21.10-25.10,

Menu jadalni 21.10-25.10,

Nasza szkoła korzysta z systemu rozliczeniowego online

e-stolowka.pl | System rozliczeniowy stołówki i bufetu

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją z załącznika w celu nadania dostępu dla rodzica.

Proszę wejść w link aktywacyjny, który otrzymali Państwo na e-mail podany w umowie obiadowej, aby aktywować konto.

Co miesiąc należy zaznaczyć dni w których dziecko będzie jadło obiad. Bez tego stołówka nie może wydać posiłku mimo środków na koncie.

Nasza szkoła oferuje uczniom dwudaniowe obiady przygotowywane w naszej kuchni codziennie ze świeżych produktów. Cena zestawu składającego się z zupy, drugiego dania, napoju oraz owocu/warzywa to 8,00 zł.

Nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dania. Można natomiast wykupić obiady tylko w wybrane dni tygodnia (np. tylko w poniedziałki i środy).

Nieobecność dziecka należy odwołąć w systemie Loca dzień przed wydaniem obiadu do godziny 20:00

Obiady należy opłacać z góry (do 25 dnia poprzedniego miesiąca).

Jeśli w miesiącu poprzednim odznaczaliście Państwo nieobecność na obiadach, wówczas kwotę podaną na dany miesiąc należy pomniejszyć o 8,00 zł za każdy odznaczony wcześniej dzień. Podobnie w przypadku dzieci jedzących tylko w wybrane dni - rodzic sam oblicza kwotę do zapłaty.