#ZacznijOdPodstaw

Pobierz plan lekcji
Weź udział w jednym z konkursów!

Laureat Konkursu Wojewódzkiego

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 5b Filip Płoński został laureatem Wojewódzkiego Konkursu #ZacznijOdPodstaw, jego praca była najlepsza spośród  25 prac. Filip odpowiedział na pytanie: Jakiego sportu chciałbyś nauczyć się w 2021 roku i dlaczego?

"W 2021 roku chciałbym nauczyć się surfingu. Bardzo lubię wodę i czuję się w niej jak ryba, natomiast nigdy wcześniej nie miałem okazji surfować, dlatego też jest to jedno z moich marzeń, które mam nadzieję, że się spełni.

Dlaczego surfing?

Jak każdy sport ekstremalny wymaga odwagi, dobrej kondycji oraz dużo siły w rękach. Dzięki surfowaniu mógłbym pokonać swoje słabości i udoskonalić swoje umiejętności jakie zdobyłem uprawiając inne sporty. Bardzo chciałbym wypływać  i mierzyć się z falami oraz mocą Oceanu.

Lubię wyzwania oraz ryzyko i właśnie dlatego w roku 2021 chciałbym nauczyć się surfingu na desce".

Filip gratulujemy i trzymamy kciuki za spełnienie Twojego marzenia!

Weź udział w jednym z konkursów!