Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Biblioteczka dla Rodziców

Kadra

Sprawdź szybko

E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
NA FALI
GAZETKA SZKOLNA
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Kadra

 

Lp.

Nazwisko i imię

Mail

Funkcja

 

Gajewski Kamil

k.gajewski@morskaszkola.pl

dyrektor

 

Bednarz Jolanta

j.bednarz@morskaszkola.pl

wicedyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie

 

Góra Aniceta

A.Gora@morskaszkola.pl

wicedyrektor, zajęcia techniczne, informatyka

 

Agacińska Maria

m.agacinska@morskaszkola.pl

język polski

 

Andrzejak Teresa

t.andrzejak@morskaszkola.pl

religia

 

Bloch Urszula

U.Bloch@morskaszkola.pl

wychowawca IV c, nauczyciel wspomagający

 

Bondar Barbara

B.Bondar@morskaszkola.pl

 muzyka, plastyka

       
 

Bratke Agata

a.bratke@morskaszkola.pl

edukacja wczesnoszkolna

 

Budziwojski Piotr

P.Budziwojski@morskaszkola.pl

wychowanie fizyczne

 

Burakiewicz Paweł

P.Burakiewicz@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Chodnikiewicz Ewa

e.chodnikiewicz@morskaszkola.pl

język angielski

 

Cimosz Agnieszka

A.Cimosz@morskaszkola.pl

neurologopeda

 

Cińcia - Pętlicka Agnieszka

A.cincia-petlicka@morskaszkola.pl

 
 

Czapiewska Marta

M.Czapiewska@morskaszkola.pl

świetlica

 

Czepli Justyna

j.czepli@morskaszkola.pl

 terapeuta
 

Dembiński Paweł

P.Dembinski@morskaszkola.pl

 wychowanie fizyczne

 

Demianiuk Izabela

I.Demianiuk@morskaszkola.pl

wychowawca VI c, język angielski

 

Dornakowska-Wiśniewska Jagoda

J.Dornakowska-Wisniewska@morskaszkola.pl

edukacja wczesnoszkolna

 

Dzieżyk Milena

M.Dziezyk@morskaszkola.pl

nauczyciel wspomagający

 

Fik Małgorzata

M.Fik@morskaszkola.pl

świetlica

 

Filipowicz-Chuść Małgorzata

M.Filipowicz-Chusc@morskaszkola.pl

wychowawca III d, edukacja wczesnoszkolna

 

Frankowska Marlena

M.Frankowska@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Gbel Agnieszka

A.Gbel@morskaszkola.pl

wychowawca III a, edukacja wczesnoszkolna

 

Gębka Żaneta

Z.Gebka@morskaszkola.pl

świetlica

 

Glac - Ściebura Zenobia

Z.glac-sciebura@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Gorgol Magdalena

M.Gorgol@morskaszkola.pl

  terapeuta SI

 

Grabowska-Skuza Dorota

D.Grabowska-Skuza@morskaszkola.pl

historia, WDŻ

 
Ilczuk Piotr
p.ilczuk@morskaszkola.pl
 język angielski
 

Jancen Anna

a.jancen@morskaszkola.pl

Edukacja wczesnoszkolna

 

Janowska Magdalena

M.Janowska@morskaszkola.pl

świetlica

 

Kałuża Wiktoria

W.Kaluza@morskaszkola.pl

wychowawca I b,edukacja wczesnoszkolna

 

Kielak Katarzyna

katarzyna.kielak@morskaszkola.pl

wychowawca I d, edukacja wczesnoszkolna

 

Kiełpińska Ewa

E.Kielpinska@morskaszkola.pl

wychowawca VI b, matematyka

 

Kierzka Sebastian

S.Kierzka@morskaszkola.pl

informatyka

 

Klemm-Godnicz Dorota

D.Klemm-Godnicz@morskaszkola.pl

język angielski

 

Kłosowska Marta

M.Klosowska@morskaszkola.pl

wychowawca II c, edukacja wczesnoszkolna

 

Komolibio Aleksandra

A.Komolibio@morskaszkola.pl

wychowawca IV b, język polski

 

Kotarska Ewelina

E.Kotarska@morskaszkola.pl

nauczyciel wspomagający

 

Kotowska Anna

a.kotowska@morskaszkola.pl

wychowawca III f, edukacja wczesnoszkolna

 

Kozłowska Beata

b.kozlowska@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Kuhr Aleksandra

A.Kuhr@morskaszkola.pl

wychowawca II b, edukacja wczesnoszkolna

 

Kwapisz Paulina

P.Kwapisz@morskaszkola.pl

wychowawca III e, edukacja wczesnoszkolna

 

Lebkuchen Piotr

P.Lebkuchen@morskaszkola.pl

religia

 

Liczmańska Sandra

S.Liczmanska@morskaszkola.pl

wychowawca V d, wychowawca IIIc, geografia

 

Lis Magdalena

M.Lis@morskaszkola.pl

wychowawca IV d,  język polski

 

Madejska Alicja

A.Madejska@morskaszkola.pl

wychowawca VIII a, język angielski

 

Maroska Agata

A.Maroska@morskaszkola.pl

wychowawca II d, edukacja wczesnoszkolna

 

Mikołajczak Kinga

K.Mikolajczak@morskaszkola.pl

wychowawca V a, historia

 

Mikuła Amelia

A.Mikula@morskaszkola.pl

 świetlica

 

Miller Aleksandra

A.Miller@morskaszkola.pl

wychowawca IV f, wychowanie fizyczne

 

Mroczkowska Anna

A.Mroczkowska@morskaszkola.pl

wychowawca V c,biologia, przyroda

 

Musielak Aleksandra

A.Musielak@morskaszkola.pl

psycholog

 

Nowakowska Paulina

p.nowakowska@morskaszkola.pl

edukacja wczesnoszkolna

 

Olejnik Monika

M.Olejnik@morskaszkola.pl

Kierownik świetlicy

 

Osińska Estera

e.osinska@morskaszkola.pl

 
 

Paradowska Dominika

D.Paradowska@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Pastucha Izabela

I.Pastucha@morskaszkola.pl

pedagog

 

Pawełczak Zdzisława

Z.Pawelczak@morskaszkola.pl

biblioteka, doradztwo zawodowe

 

Piotrowska Anna

A.Piotrowska@morskaszkola.pl

wychowawca I a, edukacja wczesnoszkolna

 

Pławińska Anna

a.plawinska@morskaszkola.pl

wychowawca II a,edukacja wczesnoszkolna

 

Podpora Aleksandra

a.podpora@morskaszkola.pl

wychowawca I c, edukacja wczesnoszkolna

 

Podsiadła Emilia

E.Podsiadla@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Polcyn Katarzyna

k.polcyn@morskaszkola.pl

 wychowawca IV e, religia

 

Pryka Henryk

H.Pryka@morskaszkola.pl

matematyka

 

Reaut Artur

a.reaut@morskaszkola.pl

matematyka

 

Radzimska Danuta

D.Radzimska@morskaszkola.pl

matematyka

 

Samulczuk Izabela

i.samulczuk@morskaszkola.pl

 terapeuta

 

Skierczyńska Anna

A.Skierczynska@morskaszkola.pl

superwizor

 

Skwarcow Magdalena

M.Skwarcow@morskaszkola.pl

wychowawca III b, edukacja wczesnoszkolna

 

Sobieszczyk-Blandzi Katarzyna

K.Sobieszczyk-Blandzi@morskaszkola.pl

chemia

 

Sokołowska Małgorzata

m.sokolowska@morskaszkola.pl

wychowawca IV a, muzyka, nauczyciel wspomagający

 

Staszkiewicz Dalia

D.Staszkiewicz@morskaszkola.pl

 terapeuta

 

Stiburski Marcin

M.Stiburski@morskaszkola.pl

 fizyka

 

Szwagierczak Karolina

k.szwagierczak@morskaszkola.pl

język angielski
 

Szczygłowski Stefan

s.szczyglowski@morskaszkola.pl

terapeuta
 

Świątek Aleksandra

A.Swiatek@morskaszkola.pl

 plastyka, technika

 

Świder Karolina

K.Swider@morskaszkola.pl

świetlica

 

Trębińska Anna

A.Trebinska@morskaszkola.pl

terapeuta

 

Tusińska Elżbieta

E.Tusinska@morskaszkola.pl

świetlica

 

Vega Tito Uriona

U.Vega-Tito@morskaszkola.pl

język hiszpański, świetlica

 

Voichuk Olga

O.Voichuk@morskaszkola.pl

Język angielski

 

Wagner Kamila

K.Wagner@morskaszkola.pl

terapia pedagogiczna

 

Waselina Aleksandra

a.waselina@morskaszkola.pl

język angielski

 

Wasilewska-Tecław Katarzyna

K.Wasilewska-Teclaw@morskaszkola.pl

wychowawca VI a, język polski

 

Wieczorkowski Łukasz

L.Wieczorkowski@morskaszkola.pl

wychowawca V b, wychowanie fizyczne

 

Wojciechowska Kinga

K.Wojciechowska@morskaszkola.pl

 przyroda

 

Kalendarz

Konkursy

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami