Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dla uczniów

    Kadra

    Sprawdź szybko

    NA FALI
    GAZETKA SZKOLNA
    zobacz
    E-dziennik
    Sprawdź oceny
    zobacz
    Ankiety
    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
    zobacz
    Jadłospis
    Menu jadalni
    zobacz

    Kadra

     

    Lp.

    Nazwisko i imię

    Mail

    Funkcja

     

    Gajewski Kamil

    k.gajewski@morskaszkola.pl

    dyrektor

     

    Bednarz Jolanta

    j.bednarz@morskaszkola.pl

    wicedyrektor IV-VIII, historia, wiedza o społeczeństwie

     

    Kotowska Anna

    a.kotowska@morskaszkola.pl

    wicedyrektor I-III, edukacja wczesnoszkolna

     

    Agacińska Maria

    m.agacinska@morskaszkola.pl

    język polski, wychowaca klasy VIII b

     

    Animucka Żaneta

    Z.Gebka@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Bloch Urszula

    U.Bloch@morskaszkola.pl

     nauczyciel wspomagający

     

    Borowska Grażyna

    g.borowska@morskaszkola.pl

    edukacja wczesnoszkolna wychowawca klasy III c

     

    Budziwojski Piotr

    P.Budziwojski@morskaszkola.pl

    wychowanie fizyczne

     

    Burakiewicz Paweł

    P.Burakiewicz@morskaszkola.pl

    terapeuta

     

    Ciesielski Paweł

    p.ciesielski@morskaszkola.pl

    historia

     

    Cimosz Agnieszka

    A.Cimosz@morskaszkola.pl

    neurologopeda

     

    Czapiewska Marta

    M.Czapiewska@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Czepli Justyna

    j.czepli@morskaszkola.pl

     terapeuta
     

    Cześnik Joanna

    j.czesnik@morskaszkola.pl

    terapeuta
     

    Dembiński Paweł

    P.Dembinski@morskaszkola.pl

     wychowanie fizyczne

     

    Demianiuk Izabela

    I.Demianiuk@morskaszkola.pl

    wychowawca VII c, język angielski

     

    Dornakowska-Wiśniewska Jagoda

    J.Dornakowska-Wisniewska@morskaszkola.pl

    edukacja wczesnoszkolna

     

    Dzieżyk Milena

    M.Dziezyk@morskaszkola.pl

    nauczyciel wspomagający

     

    Filipowicz-Chuść Małgorzata

    M.Filipowicz-Chusc@morskaszkola.pl

    wychowawca I d, edukacja wczesnoszkolna

     

    Gbel Agnieszka

    A.Gbel@morskaszkola.pl

    wychowawca I a, edukacja wczesnoszkolna

     

    Glac - Ściebura Zenobia

    Z.glac-sciebura@morskaszkola.pl

    terapeuta

     

    Gorgol Magdalena

    M.Gorgol@morskaszkola.pl

      terapeuta SI

     

    Grabowska Dorota

    D.Grabowska-Skuza@morskaszkola.pl

    historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy Vc

     

    Grzędzicka Agnieszka

    a.grzedzicka@morskaszkola.pl

    język angielski

     
    Ilczuk Piotr
    p.ilczuk@morskaszkola.pl
     język angielski
     

    Janowska Magdalena

    M.Janowska@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Jasiuk Ewelina

    e.jasiuk@morskaszkola.pl

    terapeuta

     

    Kaim Katarzyna

    k.kaim@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Kałuża Wiktoria

    W.Kaluza@morskaszkola.pl

    wychowawca II b,edukacja wczesnoszkolna

     

    Kaszubowska Anna

    a.kaszubowska@morskaszkola.pl

    muzyka

     

    Kielak Katarzyna

    katarzyna.kielak@morskaszkola.pl

    wychowawca II d, edukacja wczesnoszkolna

     

    Kiełpińska Ewa

    E.Kielpinska@morskaszkola.pl

    wychowawca VII b, matematyka

     

    Kierzk Maciej

    m.kierzk@morskaszkola.pl

    wychowanie fizyczne, wychowawca klasy Vf

     

    Klemm-Godnicz Dorota

    D.Klemm-Godnicz@morskaszkola.pl

    język angielski

     

    Kos Łukasz

    l.kos@morskaszkola.pl

    religia

     

    Komolibio Aleksandra

    A.Komolibio@morskaszkola.pl

    wychowawca V b, język polski

     

    Kotarska Ewelina

    E.Kotarska@morskaszkola.pl

    nauczyciel wspomagający

     

    Kuhr Aleksandra

    A.Kuhr@morskaszkola.pl

    wychowawca III b, edukacja wczesnoszkolna

     

    Leszczyńska Lidia

    l.leszczynska@morskaszkola.pl

    WDŻ

     

    Leszczyński Aleksander

    a.leszczynski@morskaszkola.pl

    informatyka

     

    Liczmańska Sandra

    S.Liczmanska@morskaszkola.pl

    wychowawca VI d, geografia

     

    Maroska Agata

    A.Maroska@morskaszkola.pl

    wychowawca III d, edukacja wczesnoszkolna

     

    Milik Paulina

    p.kwapisz@morskaszkola.pl

    wychowawca klasy Ie, edukacja wczesnoszkolna

     

    Mikuła Amelia

    A.Mikula@morskaszkola.pl

     świetlica

     

    Mroczkowska Anna

    A.Mroczkowska@morskaszkola.pl

    wychowawca VI c,biologia, przyroda

     

    Molendowska Ewelina

    e.molendowska@morskaszkola.pl

    wychowawc I c, edukacja wczesnoszkolna

     

    Moniuszko Anna

    a.jancen@morskaszkola.pl

    edukacja wczesnoszkolna

     

    Mońko Aleksandra

    a.mońko@morskaszkola.pl

    terapeuta, nauczyciel wspomagający

     

    Musielak Aleksandra

    A.Musielak@morskaszkola.pl

    koordynator zespołu specjalistów, psycholog

     

    Olejnik Monika

    M.Olejnik@morskaszkola.pl

    Kierownik świetlicy

     

    Paradowska Dominika

    D.Paradowska@morskaszkola.pl

    terapeuta

     

    Pastucha Izabela

    I.Pastucha@morskaszkola.pl

    pedagog

     

    Pawełczak Zdzisława

    Z.Pawelczak@morskaszkola.pl

    biblioteka, doradztwo zawodowe, wychowawca VIII a

     

    Piotrowska Anna

    A.Piotrowska@morskaszkola.pl

    wychowawca II a, edukacja wczesnoszkolna

     

    Pławińska Anna

    a.plawinska@morskaszkola.pl

    wychowawca III a, edukacja wczesnoszkolna

     

    Podgórski Wiktor

    w.podgorski@morskaszkola.pl

    wychowanie fizyczne

     

    Podpora Aleksandra

    a.podpora@morskaszkola.pl

    wychowawca II c, edukacja wczesnoszkolna

     

    Podsiadła Emilia

    E.Podsiadla@morskaszkola.pl

    terapeuta

     

    Polcyn Katarzyna

    k.polcyn@morskaszkola.pl

     wychowawca V e, religia

     

    Reaut Artur

    a.reaut@morskaszkola.pl

    wychowawca IV b, matematyka

     

    Radzimska Danuta

    D.Radzimska@morskaszkola.pl

    matematyka

     

    Romanowska Joanna

    j.romanowska@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Schabowska Zuzanna

    z.schabowska@morskaszkola.pl

    świetlica

     

    Skierczyńska Anna

    A.Skierczynska@morskaszkola.pl

    superwizor

     

    Skwarcow Magdalena

    M.Skwarcow@morskaszkola.pl

    wychowawca I b, edukacja wczesnoszkolna

     

    Sobieszczyk-Blandzi Katarzyna

    K.Sobieszczyk-Blandzi@morskaszkola.pl

    chemia

     

    Sokołowska Małgorzata

    m.sokolowska@morskaszkola.pl

    wychowawca V a, wychowawca I c, muzyka, edukacja wczesnoszkolna

     

    Staszkiewicz Dalia

    D.Staszkiewicz@morskaszkola.pl

     terapeuta

     

    Sternik Joanna

    j.sternik@morskaszkola.pl

    język polski, wychowawca klasy VI a

     

    Stiburski Marcin

    M.Stiburski@morskaszkola.pl

     fizyka

     

    Szwagierczak Karolina

    k.szwagierczak@morskaszkola.pl

    język angielski, wychowawca IVc
     

    Świątek Aleksandra

    A.Swiatek@morskaszkola.pl

     plastyka, technika

     

    Świder Karolina

    K.Swider@morskaszkola.pl

    język polski, wychowawca V d

     

    Trębińska Anna

    A.Trebinska@morskaszkola.pl

    terapeuta, pedagog

     

    Tusińska Elżbieta

    E.Tusinska@morskaszkola.pl

    świetlica,wiedza o społeczeństwie 

     

    Voichuk Olga

    O.Voichuk@morskaszkola.pl

    Język angielski

     

    Wagner Kamila

    K.Wagner@morskaszkola.pl

    terapia pedagogiczna

     

    Waselina Aleksandra

    a.waselina@morskaszkola.pl

    język angielski

     

    Wasilewska-Tecław Katarzyna

    K.Wasilewska-Teclaw@morskaszkola.pl

    wychowawca VII a, język polski

     

    Wasyluk  Mariola

    m.wasyluk@morskaszkola.pl

    wychowawca IV e , matematyka

     

    Wieczorkowski Łukasz

    L.Wieczorkowski@morskaszkola.pl

    wychowanie fizyczne

     

    Wojciechowska Kinga

    K.Wojciechowska@morskaszkola.pl

     przyroda, wychowawca klasy IV d

     

    Wolny Katarzyna

    k.wolny@morskaszkola.pl

    język hiszpański
     

    Ziębiński Michał

    m.ziebinski@morskaszkola.pl

    wychowanie fizyczne

     

    Kalendarz

    Konkursy

    Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

    Więcej informacji
    Dane kontaktowe

    80-809 Gdańsk

    ul. Rogalińska 17

    +48 58 325 68 68

    biuro@morskaszkola.pl

    Bądź z nami