Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dokumenty

    Kadra

    Sprawdź szybko

    E-dziennik
    Sprawdź oceny
    zobacz
    Rada rodziców
    Poznaj szkolny zespół
    zobacz
    Jadłospis
    Menu jadalni
    zobacz

    Kadra

    Lp.

    Nazwisko i imię pracownika

    Specjalizacja

      Gajewski Kamil dyrektor
      Bednarz Jolanta  wicedyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie
      Góra Aniceta wicedyrektor, zajęcia techniczne, informatyka
      Bloch Urszula nauczyciel wspomagający
      Bondar Barbara  muzyka, plastyka
      Borkowski Paweł  język polski

     

    Bratke Agata edukacja wczesnoszkolna

     

     Budziwojski Piotr wychowanie fizyczne
      Burakowski Paweł terapeuta

     

    Chodnikiewicz Ewa język angielski

     

    Cimosz Agnieszka neurologopeda

     

    Czapiewska Marta świetlica

     

    Dembiński Paweł  wychowanie fizyczne

     

    Demianiuk Izabela język angielski

     

     Dornakowska-Wiśniewska Jagoda  edukacja wczesnoszkolna

     

     Dzieżyk Milena nauczyciel wspomagający

     

     Filipowicz-Chuść Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

     

     Flis Anna technika

     

     Gbel Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

     

     Gębka Żaneta świetlica

     

     Gorgol Magdalena  terapeuta SI

     

    Grabowska-Skuza Dorota  historia, WDŻ

     

    Jancen Anna edukacja wczesnoszkolna

     

     Janowska Magdalena świetlica
      Kałuża Wiktoria edukacja wczesnoszkolna

     

     Kielak Katarzyna edukacja wczesnoszkolna

     

     Kiełpińska Ewa matematyka

     

     Kierzka Sebastian informatyka

     

    Kłosowska Marta edukacja wczesnoszkolna

     

    Kombolibo Aleksandra język polski

     

     Kotarska Ewelina nauczyciel wspomagający

     

     Kotowska Anna edukacja wczesnoszkolna

     

     Kuhr Aleksandra edukacja wczesnoszkolna

     

     Kwapisz Paulina edukacja wczesnoszkolna

     

     ks. Lebkuchen Piotr religia

     

    Liczmańska Sandra  geografia

     

    Lis Magdalena  język polski

     

     Madejska Alicja język angielski

     

     Maroska Agata edukacja wczesnoszkolna

     

    Mikuła Amelia  świetlica

     

     Mikołajczak Kinga historia

     

     Miller Aleksandra wychowanie fizyczne
      Morawska Lidia język angielski

     

     Mroczkowska Anna biologia, przyroda

     

     Musielak Aleksandra psycholog

     

     Nowakowska Paulina edukacja wczesnoszkolna

     

     Olejnik Monika kierownik świetlicy

     

    Pastucha Izabela pedagog

     

    Pawełczak Zdzisława

    biblioteka, doradztwo zawodowe

     

     Piotrowska Anna edukacja wczesnoszkolna

     

     Pławińska Anna edukacja wczesnoszkolna

     

     Podpora Aleksandra edukacja wczesnoszkolna

     

     Polcyn Katarzyna  religia

     

     Pruta Henryk matematyka
      Radzimska Danuta matematyka

     

     Skwarcow Magdalena edukacja wczesnoszkolna
      Sobieszczyk-Blandzi Katarzyna chemia

     

    Sokołowska Małgorzata muzyka, nauczyciel wspomagający
      Stiburski Marcin  fizyka

     

    Świątek Aleksandra

     plastyka, technika

     

    Świder Karolina  świetlica

     

    Trębińska Anna nauczyciel wspomagający

     

    Tusińska Elżbieta  świetlica

     

    Vega Tito Uriona język hiszpański, świetlica

     

    Wasilewska-Tecław Katarzyna język polski

     

    Wieczorkowski Łukasz wychowanie fizyczne
      Wojciechowska Kinga  przyroda

    Kalendarz

    Konkursy

    Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
    Więcej informacji

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
    Więcej informacji

    Klasy

    Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

    Więcej informacji
    Dane kontaktowe

    80-809 Gdańsk

    ul. Rogalińska 17

    +48 58 325 68 68

    biuro@morskaszkola.pl

    Bądź z nami