Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Kadra

Sprawdź szybko

E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
Rada rodziców
Poznaj szkolny zespół
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Kadra

 

Lp.

Nazwisko i imię

Mail

Funkcja

1

Gajewski Kamil

k.gajewski@morskaszkola.pl

dyrektor

2

Bednarz Jolanta

j.bednarz@morskaszkola.pl

wicedyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie

3

Góra Aniceta

A.Gora@morskaszkola.pl

wicedyrektor, zajęcia techniczne, informatyka

4

Bloch Urszula

U.Bloch@morskaszkola.pl

wychowawca IV c, nauczyciel wspomagający

5

Bondar Barbara

B.Bondar@morskaszkola.pl

 muzyka, plastyka

6

Borkowski Paweł

P.Borkowski@morskaszkola.pl

 wychowawca VII b, język polski

7

Bratke Agata

a.bratke@morskaszkola.pl

edukacja wczesnoszkolna

8

Budziwojski Piotr

P.Budziwojski@morskaszkola.pl

wychowanie fizyczne

9

Burakiewicz Paweł

P.Burakiewicz@morskaszkola.pl

terapeuta

10

Chodnikiewicz Ewa

e.chodnikiewicz@morskaszkola.pl

język angielski

11

Cimosz Agnieszka

A.Cimosz@morskaszkola.pl

neurologopeda

12

Czapiewska Marta

M.Czapiewska@morskaszkola.pl

świetlica

13

Dembiński Paweł

P.Dembinski@morskaszkola.pl

 wychowanie fizyczne

14

Demianiuk Izabela

I.Demianiuk@morskaszkola.pl

wychowawca VI c, język angielski

15

Dornakowska-Wiśniewska Jagoda

J.Dornakowska-Wisniewska@morskaszkola.pl

wychowawca III c, edukacja wczesnoszkolna

16

Dzieżyk Milena

M.Dziezyk@morskaszkola.pl

nauczyciel wspomagający

17

Fik Małgorzata

M.Fik@morskaszkola.pl

świetlica

18

Filipowicz-Chuść Małgorzata

M.Filipowicz-Chusc@morskaszkola.pl

wychowawca III d, edukacja wczesnoszkolna

19

Frankowska Marlena

M.Frankowska@morskaszkola.pl

terapeuta

20

Gbel Agnieszka

A.Gbel@morskaszkola.pl

wychowawca III a, edukacja wczesnoszkolna

21

Gębka Żaneta

Z.Gebka@morskaszkola.pl

świetlica

22

     

23

Gorgol Magdalena

M.Gorgol@morskaszkola.pl

 terapeuta SI

24

Grabowska-Skuza Dorota

D.Grabowska-Skuza@morskaszkola.pl

historia, WDŻ

25

Jancen Anna

a.jancen@morskaszkola.pl

Edukacja wczesnoszkolna

26

Janowska Magdalena

M.Janowska@morskaszkola.pl

świetlica

27

Kałuża Wiktoria

W.Kaluza@morskaszkola.pl

wychowawca I b,edukacja wczesnoszkolna

28

Kielak Katarzyna

katarzyna.kielak@morskaszkola.pl

wychowawca I d, edukacja wczesnoszkolna

29

Kiełpińska Ewa

E.Kielpinska@morskaszkola.pl

wychowawca VI b, matematyka

30

Kierzka Sebastian

S.Kierzka@morskaszkola.pl

informatyka

31

Klemm-Godnicz Dorota

D.Klemm-Godnicz@morskaszkola.pl

język angielski

32

Kłosowska Marta

M.Klosowska@morskaszkola.pl

wychowawca II c, edukacja wczesnoszkolna

33

Komolibio Aleksandra

A.Komolibio@morskaszkola.pl

wychowawca IV b, język polski

34

Kotarska Ewelina

E.Kotarska@morskaszkola.pl

nauczyciel wspomagający

35

Kotowska Anna

a.kotowska@morskaszkola.pl

wychowawca III f, edukacja wczesnoszkolna

36

Kuhr Aleksandra

A.Kuhr@morskaszkola.pl

wychowawca II b, edukacja wczesnoszkolna

37

Kwapisz Paulina

P.Kwapisz@morskaszkola.pl

wychowawca III e, edukacja wczesnoszkolna

38

Lebkuchen Piotr

P.Lebkuchen@morskaszkola.pl

religia

39

Liczmańska Sandra

S.Liczmanska@morskaszkola.pl

wychowawca V d, geografia

40

Lis Magdalena

M.Lis@morskaszkola.pl

wychowawca IV d,  język polski

41

Madejska Alicja

A.Madejska@morskaszkola.pl

wychowawca VIII a, język angielski

42

Maroska Agata

A.Maroska@morskaszkola.pl

wychowawca II d, edukacja wczesnoszkolna

43

Mikołajczak Kinga

K.Mikolajczak@morskaszkola.pl

wychowawca V a, historia

44

Mikuła Amelia

A.Mikula@morskaszkola.pl

 świetlica

45

Miller Aleksandra

A.Miller@morskaszkola.pl

wychowawca IV f, wychowanie fizyczne

46

Morawska Lidia

L.Morawska@morskaszkola.pl

wychowawca VII a,język angielski

47

Mroczkowska Anna

A.Mroczkowska@morskaszkola.pl

wychowawca V c,biologia, przyroda

48

Musielak Aleksandra

A.Musielak@morskaszkola.pl

psycholog

49

Nowakowska Paulina

p.nowakowska@morskaszkola.pl

edukacja wczesnoszkolna

50

Olejnik Monika

M.Olejnik@morskaszkola.pl

Kierownik świetlicy

51

Paradowska Dominika

D.Paradowska@morskaszkola.pl

terapeuta

52

Pastucha Izabela

I.Pastucha@morskaszkola.pl

pedagog

53

Pawełczak Zdzisława

Z.Pawelczak@morskaszkola.pl

biblioteka, doradztwo zawodowe

54

Piotrowska Anna

A.Piotrowska@morskaszkola.pl

wychowawca I a, edukacja wczesnoszkolna

55

Pławińska Anna

a.plawinska@morskaszkola.pl

wychowawca II a,edukacja wczesnoszkolna

56

Podpora Aleksandra

a.podpora@morskaszkola.pl

wychowawca I c, edukacja wczesnoszkolna

57

Podsiadła Emilia

E.Podsiadla@morskaszkola.pl

terapeuta

58

Polcyn Katarzyna

k.polcyn@morskaszkola.pl

 wychowawca IV e, religia

59

Pryka Henryk

H.Pryka@morskaszkola.pl

matematyka

60

Radzimska Danuta

D.Radzimska@morskaszkola.pl

matematyka

61

Skierczyńska Anna

A.Skierczynska@morskaszkola.pl

superwizor

62

Skwarcow Magdalena

M.Skwarcow@morskaszkola.pl

wychowawca III b, edukacja wczesnoszkolna

63

Sobieszczyk-Blandzi Katarzyna

K.Sobieszczyk-Blandzi@morskaszkola.pl

chemia

64

Sokołowska Małgorzata

m.sokolowska@morskaszkola.pl

wychowawca IV a, muzyka, nauczyciel wspomagający

65

Staszkiewicz Dalia

D.Staszkiewicz@morskaszkola.pl

 

66

Stiburski Marcin

M.Stiburski@morskaszkola.pl

 fizyka

67

Świątek Aleksandra

A.Swiatek@morskaszkola.pl

 plastyka, technika

68

Świder Karolina

K.Swider@morskaszkola.pl

świetlica

69

Trębińska Anna

A.Trebinska@morskaszkola.pl

terapeuta

70

Tusińska Elżbieta

E.Tusinska@morskaszkola.pl

świetlica

71

Vega Tito Uriona

U.Vega-Tito@morskaszkola.pl

język hiszpański, świetlica

72

Voichuk Olga

O.Voichuk@morskaszkola.pl

Język angielski

73

Wagner Kamila

K.Wagner@morskaszkola.pl

terapia pedagogiczna

74

Wasilewska-Tecław Katarzyna

K.Wasilewska-Teclaw@morskaszkola.pl

wychowawca VI a, język polski

75

Wieczorkowski Łukasz

L.Wieczorkowski@morskaszkola.pl

wychowawca V b, wychowanie fizyczne

76

Wojciechowska Kinga

K.Wojciechowska@morskaszkola.pl

 przyroda

 

Kalendarz

Konkursy

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami