SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'scooliu_stats'@'localhost' (using password: YES) Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańsku Włącz wersję graficzną

Nasze atuty

Pobierz plan lekcji
Weź udział w jednym z konkursów!

Nasze atuty

1. WYSOKA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA.

Stawiamy na jak najwyższą jakość metod kształcenia oraz wychowania. Szkoła wyposażona jest w nowoczesny system monitoringu zapewniający uczniom wysokie standardy bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na przerwach.

2. DOŚWIADCZENI NAUCZYCIELE
    W skład naszej kadry nauczycielskiej wchodzą doświadczeni i kreatywni pedagodzy.

3. NOWOCZESNOŚĆ
    Organizujemy nowoczesne metody i formy nauczania. Znaczna większość naszych sal lekcyjnych wyposażona jest w ekrany interaktywne, uatrakcyjniające formy przedstawianych zagadnień oraz pozwalające na udział uczniów w lekcjach w nieszablonowy sposób.

4. SPECJALISTYCZNA POMOC
    Posiadamy fachowe zaplecze zajmujące się pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Do dyspozycji uczniów dyżury pełnią dwie panie psycholog oraz pani pedagog.

5. Tworzymy atmosferę życzliwości, zaufania i tolerancji.

Weź udział w jednym z konkursów!