Home > Rekrutacja ...

Rekrutacja nauczycieli

Rekrutacja nauczycieli

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego na stanowiska nauczycielskie w naszej placówce edukacyjnej na rok szkolny 2024/2025.

Poszukujemy pasjonatów edukacji, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu, wspólnie kształtując i inspirując naszych uczniów.

Dostępne stanowiska:

- Nauczyciel współorganizujący kształcenie,

- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej do oddziałów 1-3,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe związane z pedagogiką, specjalizacją lub przedmiotem nauczania

- Doświadczenie w pracy edukacyjnej będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w rozwój uczniów

- Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z uczniami i rodzicami

Oferta:

Oferujemy inspirujące środowisko pracy, wsparcie ze strony zespołu pedagogicznego oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Proces rekrutacyjny:

1. Złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV,) na adres rekrutacjamsp@morskaszkola.pl
  2. Przegląd aplikacji i zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV  na wskazany adres mailowy.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą placówką edukacyjną. Czekamy na aplikacje od ambitnych i zaangażowanych nauczycieli, gotowych do pracy nad rozwojem naszych uczniów.