Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Regulamin

Sprawdź szybko

NA FALI
GAZETKA SZKOLNA
zobacz
E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
Ankiety
Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Regulamin

 OBIADY

OD 1.01.2019r. OBOWIĄZUJE ZMIANA FORMY PŁATNOŚCI ZA OBIADY. WSZYSTKIE INFORMACJE DOSTĘPNE NA ZDJĘCIU PONIŻEJ. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI - W RAZIE PYTAŃ NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z SEKRETARIATEM SZKOŁY.

 

Nasza szkoła oferuje uczniom dwudaniowe obiady przygotowywane w naszej kuchni codziennie ze świeżych produktów. Cena zestawu składającego się z zupy, drugiego dania oraz napoju to 7 zł.

Nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dania. Można natomiast wykupić obiady tylko w wybrane dni tygodnia (np. tylko w poniedziałki i środy).

Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić telefonicznie pod numerem 601 439 532, lub mailowo na adres: nieobecnosci@morskaszkola.pl  - najpóźniej do godziny 15:00 na dzień przed nieobecnością.

Obiady należy opłacać z góry (do 25 dnia poprzedniego miesiąca). Co miesiąc na naszej stronie będzie ukazywać się informacja jaką kwote należy wpłacić w danym miesiącu w przypadku 100% obecności.

Jeśli w miesiącu poprzednim zgłoszona była w sekretariacie nieobecność na obiadach, wówczas kwotę podaną na dany miesiąc należy pomniejszyć o 7zł za każdy ZGŁOSZONY wcześniej dzień. Podobnie w przypadku dzieci jedzących tylko w wybrane dni - rodzic sam oblicza kwotę do zapłaty. FV będzie wystawiona dopiero na koniec miesiąca i wtedy należy porównać czy wpłacona kwota odpowiada tej na fakturze. W razie rozbieżności należy skontaktować się z sekretariatem. 

Sekretariat dokonuje odliczeń na podstawie wcześniejszych zgłoszeń rodziców i uwzględnia je w FV za kolejny miesiąc (np. zgłoszone nieobecności z kwietnia są uwzględnione w FV majowej).

Płatności należy dokonać na konto:

57 1160 2202 0000 0003 0920 2410

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz numer karty. 

Dane te są niezbędne do zidentyfikowania płatności.

Kalendarz

Konkursy

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami