Pobierz plan lekcji
Weź udział w jednym z konkursów!

Witamy serdecznie, znaleźliście się Państwo w naszej świetlicy.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będą Państwo odwiedzać to miejsce częściej i podziwiać efekty prac swoich Pociech, które wykonują na zajęciach świetlicowych. Dzieci wykazują się bardzo dużą kreatywnością, starannością i ogromną wyobraźnią, co warto doceniać na każdym kroku. Poniżej będą umieszczane artykuły związane z daną grupą świetlicową.

Sala nr 9 klasy 1A, 1B, 1C, 1D, gdzie nauczycielkami są: Pani Andżelika, Pani Agnieszka, Pani Wiktoria i Pan Marcin

Sala nr 10 klasy : 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, gdzie nauczycielkami są: Pani Małgorzata, Pani Marta, Pani Elżbieta i Pani Marzena

Sala nr 11 klasy : 3A , 3B , 3C, 3D, 3E, 3F , gdzie nauczycielkami są: Pani Kamila, Pani Amelia, Pani Małgorzata i Pania Laura

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy na co dzień pracować z Państwa dziećmi organizując zajęcia na świetlicy.

Weź udział w jednym z konkursów!