Home > Kanapka do ...

Kanapka do autobusu SOS

Kanapka do autobusu SOS

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

po kilku miesiącach rozważań i poszukiwań, udało się wypracować formułę kolejnej szkolnej akcji pomocowej.

Pomysł jest taki: w każdy poniedziałki przynosimy do szkoły jedną kanapkę więcej, którą wkładamy do skrzynki na portierni. Zebrane kanapki dostarczam do autobusu SOS, który  w okresie jesienno-zimowym niesie pomoc BEZDOMNYM z Gdańska, oraz wszystkim innym w potrzebie. W autobusie można się ogrzać, zjeść zupę, a w poniedziałki również otrzymać kanapeczkę przygotowaną przez Morskie Dobre Duchy! Co Wy na to?

Tak niewiele trzeba, aby pomóc innym. Jedna świeża kanapeczka.

Kto chce się włączyć do akcji jest proszony o przygotowanie kanapki ze świeżych składników (pieczywo, masło, ser lub pieczywo masło wędlina lub pieczywo, masło, wędlina i ser) i zapakowanie jej w folię aluminiową i umieszczenie w przezroczystym woreczku foliowym.

Zaczynamy od najbliższego poniedziałku (20 listopada).

Człowiek nigdy nie wie, kiedy będzie w potrzebie. Kanapka w poniedziałek pomoże przetrwać i przywrócić wiarę w LUDZI oraz w to, że jeszcze będzie dobrze.

Zapraszam do artykułu: https://liblink.pl/98HsjTqCIJ

Kamil Gajewski