Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022

Sprawdź szybko

PLAN LEKCJI
Pobierz plan lekcji
zobacz
E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
KONKURSY
Weź udział w jednym z konkursów!
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022

Zajęcia dodatkowe dla klas 1-3

 

nauczyciel typ zajęć godzina nr lekcji dzień
Agnieszka Gbel kółko pomigajmy razem klasy 1-3 Koło języka migowego ma na celu zintegrowania się dzieci ze światem osób niesłyszących.  9:40 - 10:25 4 lekcja środa
Anna Moniuszko gry i zabawy sportowe klasy 2 i 3 8:50-9:35 3 lekcja czwartek 
Anna Pławińska legorobotyka kierowana do uczniów kl. 2-3, Nauka programowania i kodowania za pomocą klocków lego i tabletów. 15:35-16:20 10 lekcja  wtorek
Aleksandra Podpora  Gry stolikowe kl. 1. granie w gry planszowe i karciane w zespołach  9.40-10.25 4 lekcja Czwartek 
Małgorzata Filipowicz Klub dobrej książki 13.35-14.20 8 lekcja czwartek 
Magdalena Skwarcow kółko literacko - muzyczne  12:30-13:15 7 lekcja czwartek 
Aleksandra Kuhr czytelniczo plastyczne dla dzieci migracyjnych klas 1-3  13:35-14:20 8 piątek
Paula Nikhloz i Dalia Staszkieiwcz Lego 1-3 tylko pierwszy semestr (drugi nabór na drugi semestr) 17:15-18:15 12 środa
Joanna Romanowska Jakub Marcfeld Lego 1-3 pierwszy semestr (drugi nabór na drugi semestr) 9:30-10:30 4 poniedziałek
Paweł Burakiewicz Katarzyna Kielak Lego 1-3 pierwszy semestr (drugi nabór na drugi semestr) 15:35-16:35 10 czwartek 
Podgórski Wiktor Nauka gry na gitarze 1-8 14:40-15:25 9 poniedziałek
Podgórski Wiktor Akrobatyka 15:25 - 16:20 10 czwartek 
Agata Maroska Matematyczne dla klasy 2 12.30-13.15 7 czwartek 

 

Zajęcia dodatkowe dla klas 4-8

 

Zajęcia

Nauczyciel

Dzień

Godzina

"ÓSEMKA"-zabawy i improwizacje muzyczne dla klas IV-VII  20 osób

Anna  Kaszubowska

wtorek, czwartek

17.00-18.00

 

Projekt grantowy - Centrum Mistrzostwa Informatycznego 15 osób

Aleksander Leszczyński

czwartek

 

15.35-16.20

 

Koło Historia inaczej

Agata Łybacka

wtorek

8.00

Kreatywne pisanie

Ilona Warpas-Świderska

czwartek

15.35

Dyskusyjny klub czytelniczy

Ilona Warpas-Świderska

piątek

14.40

Kółko z Lego Grupa 1 Klasy 4-8 6 osób

Kuba Marcfeld i Asia Romanowska

poniedziałek

9.40-10.25

Kółko z Lego Grupa 2 Klasy 4-8 6 osób

Dalia Staszkiewicz i Paula Nikholz

środa

17.15-18.15

Kółko z Lego Grupa 3 Klasy 4-8 6 osób

Kasia Kielak i Paweł Burakiewicz

czwartek

15.35-16.20

Język rosyjski dla początkujących (kl. 4 i 6 +8a chł.)

Karolina Szwagierczak

poniedziałek

11.25

Język rosyjski dla początkujących (kl. 5 i 7 +6b dz.)

Karolina Szwagierczak

poniedziałek

13.35  

Przygotowanie z angielskiego do egzaminu

Olga Voichuk

wtorek

15.35-16.20

FotoMorskie pogaduchy - kółko fotograficzne (10 osób)

Paula Nikholz

poniedziałek

lub czwartek

16.25-17.10

14.40-15.25

Zajęcia dla zdolnych – konwersacje z języka angielskiego

Dorota Józefowicz

czwartek

8.50

Nauka gry na gitarze dla kl. 1-8

Wiktor Podgórski

poniedziałek

14.40-15.25

Kalendarz

Rozwijamy talenty - zadania dodatkowe

Zachęcamy uczniów klas 4-8 do korzystania z zakładki!
Więcej informacji

KONKURSY

Weź udział w jednym z konkursów!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami