Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Информация для родителей

Oferta bezpłatnych zajęć dodatkowych 2018/2019

Sprawdź szybko

E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
Rada rodziców
Poznaj szkolny zespół
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Oferta bezpłatnych zajęć dodatkowych 2018/2019

Drodzy Rodzice!

 

W tabeli poniżej znajdą Pańswto ofertę naszych bezpłatnych

(z wyjątkiem decupage) zajęć dodatkowych na rok 2018/2019.

 

Zapisy odbywają się za pomocą Librusa. Zgłoszenia należy przesyłać do nauczyciela prowadzącego od 5.10.2018 od godz. 19.00. Rekrutacja trwa do 10 października lub do wyczerpania miejsc.

Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 8 października 2018.

Każde dziecko może uczestniczyć maksymalnie w 3 zajęciach.

 

 

Klasy I-III

Lp.

Nazwa

Prowadzący

Liczba godz.

w tygodniu

Liczba uczestników

Termin

Uwagi

1.

Koło Przyjaciół Książki

A. Kuhr

2

20

poniedziałek, wtorek 15.40-16.25

 

2.

Wesoły zakątek artysty - zajęcia plastyczne

A. Maroska

1

klasy I 15

czwartek 7.10-7.55

 sala 14

3.

Kangurek – spotkanie z matematyką dla uzdolnionych

M. Kłosowska

1

15 (klasy II)

czwartek 15.40-16.25

sala 15

4.

DIY – zrób to sam!

J. Dornakowska-Wiśniewska

M. Kłosowska

1

20 (klasy II-III)

poniedziałek 11.40-12.25

sala 15

5.

Teatrzyk Kamishibai – bajkowy świat w drewnianej skrzynce

M. Kłosowska

1

15 (klasy II)

wtorek 12.45-13.30

 

6.

Sztuka Puka – decoupage

K. Polcyn

A. Podpora

W. Kałuża

2

25 (kl. II, III i IV;

pierwszeństwo kontynuacja)

środa 14.45-16.25

 

75 zł / semestr na materiały

sala 25

 

7.

Biblioterapia

A. Trębińska

U. Bloch

1

10 (klasy I-III)

czwartek 10.45-11.30

sala SI

8.

Gry stolikowe

A. Pławińska

K. Kielak

A. Maroska

2

20 (klasy II-III)

piątek 9.50-11.30

jadalnia

1

20 (klasy II-III)

wtorek 14.45-15.30

 

sala 26

 

9.

Zajęcia z uczniem zdolnym

A. Kotowska

1

8 (klasa IIIf)

czwartek 10.35-11.30

jadalnia

10.

Zajęcia z uczniem zdolnym

J. Dornakowska-Wiśniewska

1

5 (klasa IIIc)

wtorek 15.40-16.25

sala 16

11.

Zajęcia czytelnicze

A. Piotrowska

1

12 (klasy I i III)

wtorek 8.55-10.35

 

12.

Zajęcia czytelnicze

P. Kwapisz

1

12 (klasy I i III)

 

 

13.

Liczydło” – zajęcia dla dzieci uzdolnionych matematycznie

A. Pławińska

1

IIa

wtorek 7:10-7:55

sala 14

14.

Zajęcia dla uczniów zdolnych

P. Kwapisz

1

4 (klasa IIIf)

 

 

15.

Chór

A. Świątek

1

21

 

 

16.

Muzykoterapia i rytmika

B. Bondar

1

1-2 (klasy I-III)

zalecenie lekarskie

 

17.

Zajęcia plastyczno-manualne

A. Czaja

2

15

 

 

18.

Piłka nożna

P. Dembiński

2

15 (klasy III)

 

 

19.

Zajęcia sportowe – Gry i zabawy

P. Budziwojski

2

 

15 (klasy III)

15 klasy I

 

środa 12:45 - 13:30

 
             

20.

"Po kaszubsku przez świat"

K. Kielak

M. Sokołowska

1

25 (klasy I)

czwartek 8:00 - 8:45

 


Klasy IV -VIII

Lp.

Nazwa

Prowadzący

Liczba godz.

w tygodniu

Liczba uczestników

Termin

 

Uwagi

1.

Forum pismaków – warsztaty dziennikarskie

K. Wasilewska-Tecław

2

10

czwartek 11.40-13.30

 

2.

Koło polonistyczne dla obcokrajowców

A. Komolibio

2

10

poniedziałek, środa 7.10-7.55

 

3.

Koło recytatorskie

M. Lis

2

10

czwartek 14.45-15.30

 

4.

Dyskusyjny Klub Filmowy

P. Borkowski

3

15 (VII-VIII)

poniedziałek 12.45-13.30

środa 12.45-13.50

sala 36

sala 27

6.

Klub Przyrodnika

A. Mroczkowska

1

15

piątek 15.40-16.25

sala 34

7.

W Szkolnym Kinie

A. Musielak

K. Polcyn

2 godz./ miesiąc

30

pierwszy poniedziałek miesiąca

 

8.

Szkoła Morska Time

I. Demianiuk

1

20

czwartek 7.10-7.55

 

9.

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu
w klasie ósmej

L. Morawska

2

3 grupy
(7a, 7b)

sobota 9.00-14.00

(3 grupy po 1,5 godz.)

 

11.

Chór szkolny

B. Bondar

3

20-40

poniedziałek, środa

 

13.

Piłka nożna

A. Miller

1

20 IV (chłopcy)

środa 13.50-14.35

 

14.

Szydełko i maszyna do szycia

M. Lis

2

15

piątek 14.45-16.25

 

 

 



 

Kalendarz

Konkursy

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami