Pierwszy numer gazety szkolnej "Na fali" do pobrania na końcu artykułu.

MORSKA SZKOŁA MA SWOJĄ GAZETĘ SZKOLNĄ "NA FALI"

MALI REDAKTORZY POMAGAJĄ DZIECIOM Z DOMU DZIECKA IM. JANUSZA KORCZAKA

DZIECI DZIECIOM :)

" Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".

Znalezione obrazy dla zapytania SERCE NA DLONI RYSUNEK

Pragniemy poinformować, że od lutego 2019 roku w naszej szkole będzie można kupić gazetkę szkolną "Na fali", gdzie publikowane są artykuły pisane przez uczniów klas III - VIII. Dzięki naszej gazecie możemy wspierać uczniów w ich poczynaniach dziennikarskich, rozwijać u nich zdolność pisania oraz uwrażliwiać na dobro i pomoc innym.

Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby

Gazeta będzie miesięcznikiem wydawanym w pierwszych dniach każdego miesiąca. Koszt 2zł, z czego połowę dochodów przeznaczymy na pomoc Podopiecznym w Domu Dziecka im. Janusza Korczaka - Regionalnej Placówce Opiekuńczo - Terapeutycznej w Gdańsku, a drugą połowę przekażemy na koszty związane z wydawaniem gazety.

Dziecięce zabawy stolikowe

Zapraszamy do odwiedzenia strony Domu Dziecka : http://www.korczak.gdansk.pl/

"Pomaganie jest fajne! "

Pozdrawiamy serdecznie

Redaktor naczelny gazety Karolina Świder z wszystkimi "Małymi Redaktorami".

Cieszymy się, że możemy dla Was pisać :)

Archiwum gazety szkolnej "Na fali" :