Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dla uczniów

  Regulamin

  Sprawdź szybko

  NA FALI
  GAZETKA SZKOLNA
  zobacz
  E-dziennik
  Sprawdź oceny
  zobacz
  Ankiety
  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
  zobacz
  Jadłospis
  Menu jadalni
  zobacz

  Regulamin

   OBIADY

  OD 1.01.2019r. OBOWIĄZUJE ZMIANA FORMY PŁATNOŚCI ZA OBIADY. WSZYSTKIE INFORMACJE DOSTĘPNE NA ZDJĘCIU PONIŻEJ. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI - W RAZIE PYTAŃ NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z SEKRETARIATEM SZKOŁY.

   

  Nasza szkoła oferuje uczniom dwudaniowe obiady przygotowywane w naszej kuchni codziennie ze świeżych produktów. Cena zestawu składającego się z zupy, drugiego dania oraz napoju to 7 zł.

  Nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dania. Można natomiast wykupić obiady tylko w wybrane dni tygodnia (np. tylko w poniedziałki i środy).

  Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić telefonicznie pod numerem 601 439 532, lub mailowo na adres: nieobecnosci@morskaszkola.pl  - najpóźniej do godziny 15:00 na dzień przed nieobecnością.

  Obiady należy opłacać z góry (do 25 dnia poprzedniego miesiąca). Co miesiąc na naszej stronie będzie ukazywać się informacja jaką kwote należy wpłacić w danym miesiącu w przypadku 100% obecności.

  Jeśli w miesiącu poprzednim zgłoszona była w sekretariacie nieobecność na obiadach, wówczas kwotę podaną na dany miesiąc należy pomniejszyć o 7zł za każdy ZGŁOSZONY wcześniej dzień. Podobnie w przypadku dzieci jedzących tylko w wybrane dni - rodzic sam oblicza kwotę do zapłaty. FV będzie wystawiona dopiero na koniec miesiąca i wtedy należy porównać czy wpłacona kwota odpowiada tej na fakturze. W razie rozbieżności należy skontaktować się z sekretariatem. 

  Sekretariat dokonuje odliczeń na podstawie wcześniejszych zgłoszeń rodziców i uwzględnia je w FV za kolejny miesiąc (np. zgłoszone nieobecności z kwietnia są uwzględnione w FV majowej).

  Płatności należy dokonać na konto:

  57 1160 2202 0000 0003 0920 2410

  W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz numer karty. 

  Dane te są niezbędne do zidentyfikowania płatności.

  Kalendarz

  Rozwijamy talenty - zadania dodatkowe

  Zachęcamy uczniów klas 4-8 do korzystania z zakładki!
  Więcej informacji

  Ankiety

  Weź udział w jednej z ankiet szkolnych ! Twoja opinia jest bardzo ważna !
  Więcej informacji

  Klasy

  Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

  Więcej informacji
  Dane kontaktowe

  80-809 Gdańsk

  ul. Rogalińska 17

  +48 58 325 68 68

  biuro@morskaszkola.pl

  Bądź z nami