Jesteś tutaj:

Home > Warsztaty ...

Warsztaty

Warsztaty

Zapraszam Rodziców uczniów klas II na bezpłatne warsztaty "Zrozumieć swoje dziecko, czyli o rozwoju psychicznym, społecznym i emocjonalnym dzieci w wieku 7-10 lat". Warsztat odbędzie się w dn. 7 grudnia (piątek) w godz. 17-19.30 w Morskiej Szkole Podstawowej im. Aleksandra Doby.

W czasie warsztaty będziemy poszukiwać odpowiedzi na często nurtujące rodziców pytania:

Jak najlepiej wesprzeć dziecko które niedługo stanie się nastolatkiem?

Jak odnaleźć się w nowej roli – trochę z boku, ciągle udzielając wsparcia. Jak pomóc dziecku w budowaniu samodzielności i wiary we własne siły? Zastanawiasz się, jak wesprzeć córkę w pierwszych życiowych samodzielnych wyborach?

Jak sprawić, by Twój syn wyrósł na pewnego, zdecydowanego i zaradnego mężczyznę?

Na warsztatach postaram się rozwiązać realne problemy uczestników – analizujemy sytuację i pracujemy na niej przeprowadzając ćwiczenia indywidualne i grupowe. Warsztat przeznaczony jest dla grupy 20 osób. Obowiązują zapisy u psychologa szkolnego poprzez platformę librus do dn. 4 grudnia 2018.r

Zapraszam serdecznie!

Aleksandra Musielak psycholog szkolny