Witamy serdecznie,

znaleźliście się Państwo w naszej świetlicy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będą Państwo odwiedzać to miejsce częściej i podziwiać efekty prac swoich Pociech, które wykonują  na zajęciach świetlicowych. Dzieci wykazują się bardzo dużą kreatywnością, starannością i ogromną wyobraźnią, co warto doceniać na każdym kroku.

Poniżej będą umieszczane artykuły związane z daną grupą świetlicową.

Klasy pierwsze (sala nr. 9), gdzie nauczycielkami są: Pani Żaneta, Pani Magda oraz Pani Amelia

Klasy drugie (sala nr 11), gdzię nauczycielami są: Pani Sandra, Pani Marta oraz PanTito

Klasy trzecie i czwarte (sala nr 10), gdzie nauczycielkami są: Pani Monika, Pani Karolina i Pani Ela

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy na codzień pracować z Państwa dziećmi organizując zajęcia na świetlicy.