Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Mundurek

Sprawdź szybko

PLAN LEKCJI
Pobierz plan lekcji
zobacz
E-dziennik
Sprawdź oceny
zobacz
KONKURSY
Weź udział w jednym z konkursów!
zobacz
Jadłospis
Menu jadalni
zobacz

Mundurek

Szanowni Rodzice uczniów Morskiej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Doby w Gdańsku

 

Dyrektor szkoły informuje, że w szkole obowiązuje strój regulaminowy/mundurek.  Od roku szkolnego 2019/2020 to rodzice będą mieli możliwość/obowiązek samodzielnego zakupu  odzieży i naszycia tarcz, które są do nabyciaw kwocie 5 zł/szt. w sekretariacie szkoły. 

 

Podstawowy mundurek, to koszulka polo zapinana na guziki z krótkim rękawkiem w kolorze 5013 wg wzornika RAL ( https://www.barwy.net/kolor/ral/5013). Odcień może nieco odbiegać od tego wzornikowego, ale ważne, aby był ciemniejszy od tła tarczy (dla kontrastu). Ważne, aby na odzieży nie było widocznego LOGO producenta. Na zimniejsze dni, rodzice mogą wyposażyć dzieci w bluzy z długim rękawem (w określonym, dopuszczalnym kolorze i odcieniu).

Tarczę należy przyszyć  w określonym miejscu (foto) w sposób trwały po całym obwodzie (tarcze mają trwałość na 2000 prań i będzie można je przeszywać na kolejne, większe mundurki).

Odpowiedzi na  ewentualne Państwa pytania w tym zakresie udzielą Panie z sekretariatu szkoły, który w okresie wakacyjnym jest czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 - tel.: 601-439-532.

Kalendarz

Rozwijamy talenty - zadania dodatkowe

Zachęcamy uczniów klas 4-8 do korzystania z zakładki!
Więcej informacji

KONKURSY

Weź udział w jednym z konkursów!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!

Więcej informacji
Dane kontaktowe

80-809 Gdańsk

ul. Rogalińska 17

+48 58 325 68 68

biuro@morskaszkola.pl

Bądź z nami