Mundurek

Mundurek

Szanowni Rodzice uczniów Morskiej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Doby w Gdańsku

Dyrektor szkoły informuje, że w szkole obowiązuje strój regulaminowy/mundurek.  Od roku szkolnego 2019/2020 to rodzice będą mieli możliwość/obowiązek samodzielnego zakupu  odzieży i naszycia tarcz, które są do nabyciaw kwocie 5 zł/szt. w sekretariacie szkoły.

Podstawowy mundurek, to koszulka polo zapinana na guziki z krótkim rękawkiem w kolorze 5013 wg wzornika RAL ( https://www.barwy.net/kolor/ral/5013). Odcień może nieco odbiegać od tego wzornikowego, ale ważne, aby był ciemniejszy od tła tarczy (dla kontrastu). Ważne, aby na odzieży nie było widocznego LOGO producenta. Na zimniejsze dni, rodzice mogą wyposażyć dzieci w bluzy z długim rękawem (w określonym, dopuszczalnym kolorze i odcieniu).

Tarczę należy przyszyć  w określonym miejscu (foto) w sposób trwały po całym obwodzie (tarcze mają trwałość na 2000 prań i będzie można je przeszywać na kolejne, większe mundurki).

Odpowiedzi na  ewentualne Państwa pytania w tym zakresie udzielą Panie z sekretariatu szkoły, który w okresie wakacyjnym jest czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 - tel.: 601-439-532.