Home > Kółko ż ...

Kółko żeglarskie

Kółko żeglarskie

Drodzy Rodzice!

W dniu 28 stycznia (poniedziałek ) o godzinie 20.00 ruszają zapisy na Kółko Żeglarskie. Zapisywać można się poprzez wysłanie wiadomości na email kolko-zeglarskie@wp.pl. W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Kółko prowadzone będzie przez jednego z naszych rodziców – Pana Macieja oraz nauczycielkę Martę Kłosowską. Prowadzone zajęcia będą połączeniem teorii z praktyką. Proponowana tematyka to budowa jachtów, żeglarstwo, węzły, liny, żagle, meteorologia, nawigacja, ratownictwo medyczne, budowa modeli oraz wiele innych. Zajęcia będą odbywały się co dwa tygodnie w poniedziałki w godz. 15.45-17.15 w Morskiej Szkole. Najbliższe spotkanie już 4 lutego! Zajęcia proponowane są dla uczniów klas I-VI. Jest ograniczona ilość miejsc, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy zostaną zapisani otrzymają email zwrotny potwierdzający udział w kółku.

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kłosowska