Home > INFORMACJE ...

INFORMACJE DOTYCZĄCE KLAS I

INFORMACJE DOTYCZĄCE KLAS I

DRODZY RODZICE UCZNIÓW KLAS I.

Od dziś dostępny jest w hollu naszej szkoły podział klas pierwszych.

Wychowawca klasy IA Gbel Agnieszka

Wychowawca klasy IB Skwarcow Magdalena

Wychowawca klasy IC Ewelina Molendowska

Wychowawca klasy ID Filipowicz - Chuść Małgorzata

Wychowawca klasy IE Kwapisz Paulina

Wychowawca klasy IF Sokołowska Małgorzata

Pierwsze zebranie odbędzie się w ostatni wtorek sierpnia tj. 27.08.2019 r. o godzinie 17:00 (przydział sal będzie podany w późniejszym terminie).

Wyprawka dla Pierwszaka w roku szkolnym 2019/2020 :

• pędzel cienki, 1 pędzel gruby 1
  • paleta do farb
  • zestaw kolorowej bibuły
  • kubeczek do wody
  •  5x klej
  • 1 zeszyt w trzy linie i 1 zeszyt w kratkę
  • plastelina
  • 2 x blok biały i kolorowy techniczny, rysunkowy A3 i A4
  • 1x arkusz szarego papieru
  • 1x ryza paieru do ksero
  • piórnik z wyposażeniem
  • nożyczki
  • buty na zmianę i buty na w-f z białą podeszwą, worki na buty
  • mazaki

Informacje dotyczące mundurków szkolnych:

Szanowni Rodzice uczniów klas pierwszych Morskiej Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Doby w Gdańsku

Dyrektor szkoły informuje, że w szkole obowiązuje strój regulaminowy/mundurek.  Od roku szkolnego 2019/2020 to rodzice będą mieli możliwość/obowiązek samodzielnego zakupu  odzieży i naszycia tarcz, które są do nabyciaw kwocie 5 zł/szt. w sekretariacie szkoły.

Podstawowy mundurek, to koszulka polo zapinana na guziki z krótkim rękawkiem w kolorze 5013 wg wzornika RAL ( https://www.barwy.net/kolor/ral/5013). Odcień może nieco odbiegać od tego wzornikowego, ale ważne, aby był ciemniejszy od tła tarczy (dla kontrastu). Ważne, aby na odzieży nie było widocznego LOGO producenta. Na zimniejsze dni, rodzice mogą wyposażyć dzieci w bluzy z długim rękawem (w określonym, dopuszczalnym kolorze i odcieniu).

Tarczę należy przyszyć  w określonym miejscu (foto) w sposób trwały po całym obwodzie (tarcze mają trwałość na 2000 prań i będzie można je przeszywać na kolejne, większe mundurki).

Odpowiedzi na  ewentualne Państwa pytania w tym zakresie udzielą Panie z sekretariatu szkoły, który w okresie wakacyjnym jest czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 - tel.: 601-439-532.

Korzystając z okazji pragnę Państwa zapewnić, że zrobimy ile w naszej mocy, aby Wasze/Nasze Dzieci w Morskiej były bezpieczne, a przy okazji rozwijały się w optymalny sposób. Liczę na życzliwą i dobrą współpracę.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Gajewski