Home > Festyn 26 ...

Festyn 26 V Stadion Energa

Festyn 26 V Stadion Energa

Szanowni Państwo,
już w najbliższą niedzielę w godzinach 11.00 - 16.00 wokół Stadionu Energa Miasto Gdańsk organizuje festyn z okazji  Dni Matki i Dnia Dziecka. Jesteśmy partnerami akcji i w związku z tym na koronie stadionu będziemy posiadali własne stoisko (nr 24). Zapraszam Państwa wraz z całymi Rodzinami do udziału w przedsięwzięciu, odwiedzenia stoiska i kibicowania szkolnej drużynie piłkarskiej (Morska bierze udział w turnieju piłki nożnej, który rozegrany będzie na stadionie w czasie trwania festynu).

Mamy się czym pochwalić, więc nie tracąc skromności to zrobimy.
Siła Morskiej to Ludzie. Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele (Pracownicy).

Bądźmy razem, bądźmy zgraną załogą Aleksandra Doby.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Gajewski