Jesteś tutaj:

Home > Apel na pr ...

Apel na przerwie

Apel na przerwie

W dniu 9 października na szkolnych korytarzach odbyły się spotkania Uczniów z Dyrekcją Szkoły. Były to apele podsumowujące pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego. Pan Dyrektor przypomniał o obowiązujących zasadach i podkreślił, że każdy uczeń w

szkole ma prawo czuć się bezpiecznie. Dyrektor podziękował  również wszystkim tym, którzy noszą szkolne mundurki, a zapominalskich poprosił o refleksję i poprawą, podkreślając  że "Logo Szkoły noszone na piersi powinno być najwyższym zaszczytem". Dla uwiarygodniena tych słów Dyrektor Kamil Gajewski szkolny strój regulaminowy nosi osobiści.

To były bardzo miłe spotkania, na końcu których Uczniowie i Nauczyciele usłyszeli, że mają olbrzymi potencjał, co pozwala wierzyć, że MSP już niebawem będzie najlepszą w Mieście.