Home > 15.09 M ...

15.09 Międzynarodowy Dzień Kropki

Menu jadalni 25.03-27.03

15.09 Międzynarodowy Dzień Kropki

Przez 3 dni szykowaliśmy się z uczniami klas III i IV do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki, przygotowując wykropkowane prace, które umieściliśmy na naszej gazetce.

Staliśmy się prawdziwymi projektantami mody szykując kropkowy strój dla Pani Karoliny. Kropkowe zabawy sprawiły nam bardzo dużo radości.

Pierwszoklasiści przygotowali piękne kropki, wykorzystane jako dekoracja drzwi wejściowych do świetlicy oraz stworzyli obraz pt: "Kropkowy wrzos".